Biuro Stowarzyszenia:
stowarzyszenie@tarson.pl

Zarząd Stowarzyszenia od 30.06.2023 (aktualny)

Komisja Rewizyjna od 05.04.2024 (aktualna)

  • Małgorzata Wilga-Siemkowicz
    Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
    tel. 505 186 920
    mail: malgorzata.wilga-siemkowicz@tarson.pl
  • Joanna Dworczak
    Członek Komisji Rewizyjnej
    tel. 730 713 562
    mail: joanna.dworczak@tarson.pl
  • Zarząd Stowarzyszenia od 25.06.2021

    • Kazimierz Szulc
      Prezes Zarządu
    • Paweł Dębski
      Zastępca Prezesa Zarządu
    • Tomasz Szała
      Sekretarz
    • Małgorzata Goderska
      Skarbnik
    • Grażyna Nowicka
      Członek Zarządu
    • Barbara Jendras
      Członek Zarządu
    • Justyna Janc
      Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna od 25.06.2021

  • Małgorzata Wilga-Siemkowicz
    Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  • Joanna Dworczak
    Członek Komisji Rewizyjnej
  • Żaneta Torczyńska
    Członek Komisji Rewizyjnej

Zarząd Stowarzyszenia od 05.04.2019

  • Kazimierz Szulc
    Prezes Zarządu
  • Paweł Dębski
    Zastępca Prezesa Zarządu
  • Tomasz Szała
    Sekretarz
  • Grażyna Nowicka
    Skarbnik
  • Małgorzata Goderska
    Członek Zarządu
  • Barbara Jendras
    Członek Zarządu
  • Andrzej Kawa
    Członek Zarządu
    Zmarł 1. stycznia 2021

Zarząd Stowarzyszenia od 09.03.2018

  • Kazimierz Szulc – Prezes Zarządu
  • Paweł Dębski – Zastępca Prezesa Zarządu
  • Grażyna Nowicka – Skarbnik
  • Zofia Kandulska – Sekretarz
  • Andrzej Kawa – Członek Zarządu
  • Małgorzata Goderska – Członek Zarządu
  • Tomasz Szała – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna od 09.03.2018

  • Małgorzata Wilga-Siemkowicz – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  • Danuta Borowczyk – Członek Komisji Rewizyjnej
  • Małgorzata Adamczuk – Członek Komisji Rewizyjnej

Zarząd Stowarzyszenia od 26.06.2017 do 08.03.2018

  • Kazimierz Szulc – Prezes Zarządu
  • Paweł Dębski – Zastępca Prezesa Zarządu
  • Grażyna Nowicka – Skarbnik
  • Zofia Kandulska – Sekretarz
  • Andrzej Kawa – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna od 26.06.2017 do 08.03.2018

  • Małgorzata Wilga-Siemkowicz – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  • Danuta Borowczyk – Członek Komisji Rewizyjnej